بهترین راه های راه اندازی یک رستوران با بودجه کم

اگر یک ایده فوق العاده برای یک رستوران دارید، اما فاقد بودجه برای عملی کردن آن هستید، نگران نباشید. حتی اگر رتبه اعتباری شما کمتر از عالی باشد، به این معنا نیست که شما باید رویای خود را رها کنید.
راه هایی برای باز کردن یک رستوران وجود دارد وقتی که پول زیادی ندارید و یا اگر اعتبار شما تحت تاثیر رکود اقتصادی قرار گرفته باشد. بانک ها تمایل ندارند رویای مالی شما را تامین کنند، اما دیگران ممکن است با ایده جدید شما موافق باشند و فکر کنند ارزش سرمایه گذاری شما را دارند. از یافتن یک سرمایه گذار غیر سنتی، تمایل به بازنگری ایده های رستوران خود در مفهوم دیگری می تواند همچنین به شروع کار کمک می کند. با شروع از کوچک با یک کامیون مواد غذایی یا شرکت تهیه غذایی، می توانید به بانک ها، سرمایه گذاران و جهان به طور گسترده ای نشان دهید که شما درباره غذا جدی هستید و آنچه را که برای موفقیت لازم است، دارید.

هزینه باز کردن یک رستوران جدید

افتتاح یک رستوران جدید حدود 50،000 تا 75،000 دلار هزینه می کند و این حداقل نیازمند شما است. این ارقام برای یک رستوران کوچک و ساده مانند یک کافه یا یک رستوران است. اگر پول زیادی در اختیار ندارید، ممکن است بتوانید از حقوق مسکن خود یا سایر اموال قرض بگیرید. اگر اعتبار بدی داشته باشید، بانک های سنتی احتمالا نمی خواهند روی رویای رستوران شما تأمین مالی کنند. با این حال، خبر خوب این است که دیگران ممکن است حتی بیش از نمره اعتبار شما به شما کمک مالی می کنند.

سرمایه گذاران فرشته

اصطلاح “سرمایه گذار فرشته” به یک شخص ثروتمند اشاره دارد که به یک ایده یا طرح کسب و کار کمک می کند. به طور سنتی، یک سرمایه گذار فرشته به شما مقدار مشخصی از پول را برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود در اختیار مالکیت مالکیت می دهد. با وجود نام فرشته ای، این نوع سرمایه گذاران پول را به خاطر آنکه خوب هستند، به شما نمی دهند. این سرمایه گذاران ارزش را در ایده کسب و کار شما می بینند و فکر می کنند که آنها در عوض سرمایه گذاری خود چیزی دریافت خواهند کرد.

از آنجا که سرمایه گذاران فرشته در بسیاری از کارها سرمایه گذاری میکنند، آنها همیشه پول نقد را نمی پردازند. به عنوان مثال، یک سرمایه گذار فرشته ممکن است به شما کمک کند هزینه راه اندازی مکانی  را با بازسازی فضای در یک ساختمان که مالک آن است، جبران کنید. در عوض، شما با سرمایه گذار اجاره نامه طولانی مدت را امضا می کنید، اطمینان حاصل کنید که آنها مستاجر بلند مدت در ساختمان است که ممکن است مستاجرین دیگر را جذب کند.

یک طرح کسب و کار آماده داشته باشید

یک بازرگان مشهور در منطقه شما است که در املاک و مستغلات یا سایر سرمایه گذاری ها سرمایه گذاری می کند، در مورد رسیدن به آن فکر میکنید. فقط مطمئن شوید که قبل از برقراری ارتباط آماده هستید. یک طرح کسب و کار نوشته شده به خوبی طراحی شده تا مفهوم خود، مخاطبان هدف، هزینه های راه اندازی و فروش پیش بینی شده را برساند. این باید شامل نوع رستوران شما که برای باز کردن می خواهید ، مخاطبان مورد نظر خود و بودجه دقیق باشد. همچنین شامل مدارک تحصیلی خود به عنوان صاحب کسب و کار نیز هست. اگر تجربه ای در رستوران نداشته باشید، فکر کنید که چه نوع تجربیات دیگری را به کار می گیرید، از جمله کارهای حرفه ای خودتان.

یا شاید شما یک مدیر باشید، شما توانایی محاسبه اعداد بزرگ را دارید و دارای تجربه کتابداری هستید، شما یک آشپز فوق العاده هستید، یا شما یک فرد هستید که می تواند در جلوی مردم کار کند و به عنوان میزبان مهربان عمل کند. به یاد داشته باشید، شما نه تنها فروش ایده رستوران خود را دارید. شما همچنین خودتان را به فروش می رسانید و شما باید نشان دهید که توانایی و دانش خود را با یک مهارت ارائه می دهید.

در نظر بگیرید یک کامیون غذایی را کنترل کنید

کمی کوچکتر از باز کردن یک رستوران جدید، کامیون مواد غذایی خود را آغاز می کند. کامیون های مواد غذایی نیاز به سرمایه گذاری اولیه بین 5000 تا 25000 دلار برای کامیون مورد استفاده برای بیش از 100،000 دلار برای یک کامیون جدید نیاز دارند. زیبایی کامیون مواد غذایی این است که تقریبا بدون سربار وجود دارند. شما نیازی به اجاره یا برق ندارید شما نیازی به نگه داشتن یک بار مشروب کامل از مشروب یا استخدام یک دسته از آشپز و سرور ندارید. بازاریابی می تواند به طور انحصاری بر روی رسانه های اجتماعی انجام شود و نیازی به وب سایت و دیگر مواد تبلیغاتی سنتی نداشته باشد.
کامیون های مواد غذایی هنوز کار زیادی هستند و نیاز به توجه به هر کسب و کار کوچک دارند، اما هزینه های اولیه راه اندازی آنها بسیار کمتر از یک رستوران سنتی است.

شروع با کسب و کار پذیرایی

افتتاح یک رستوران جدید نیاز به برنامه ریزی و پیاده سازی بسیار زیاد دارد، نه به منظور تزریق پول نقد. قبل از رفتن سمت آن مهم است که شما به طور کامل متعهد به داشتن رستوران هستید. یک راه آسان برای تست داشتن یک رستوران، انجام بعضی از مشاغل کترینگ است. کترینگ غذاها، حتی برای مهمانی های کوچک، نیاز به تمام عناصر اداره یک رستوران شامل برنامه ریزی منو و قیمت گذاری، بازاریابی، بودجه بندی، تهیه غذا، خدمات مشتری، بیمه و حسابداری دارد. پس از چند کار کترینگ غذا، اگر هنوز هم احساس هیجان و متعهد به باز کردن رستوران خود را دارید، سپس به جلو بروید و به سمت آن شیرجه بزنید.

 

امتیاز راه اندازی رستوران با بودجه کم
 • (5)
  جامع بودن این مطلب
 • (5)
  کاربردی بودن محتوا
 • (5)
  اطلاعات راه اندازی رستوران با بودجه کم
 • (5)
  امتیاز نویسنده
5
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *